BRALKA POROČA

»Begunci na postaji pri trgovskem centru v Novem mestu«

Migrante naj bi opazili tudi na novomeški avtobusni postaji. Izkazalo se je, da ni tako.
T. B.
 13. 9. 2015 | 19:45
 9. 9. 2025 | 05:44

LJUBLJANA – Zaskrbljena bralka nam je v petek posredovala fotografijo in informacijo, da je v Novem mestu na avtobusni postaji opazila begunce. 

Niso Sirci, ampak Makedonci

Obrnili smo se na novomeško policijo, kjer pojasnjujejo, da so navedbe že preverili. »Ugotovili smo, da gre za državljane Makedonije, ki imajo na podlagi zakona o tujcih urejen status bivanja v Republiki Sloveniji.«

Očitno vsi ljudje z vrečkami le niso prebežniki ... 

Foto: bralka

Imate za nas zanimive informacije? Pišite nam.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
FINANCE
Promo
ZDRAVJE
TEŽKE RAZMERE
SUVERENOST
PromoPhoto
ZDRAVJE
Promo
KOLENO
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
Promo
KJE POLNITI
Photo
PRESENEČENJE
PremiumPromo
FRANJA
PromoPhoto
ZANIMIVO
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
DONOSNO
Promo
ELEKTRIKA
VIDEO
Sovoznik
Promo
LEPOTA
PromoPhoto
FRANCOSKI ŠARM