
































































BEOGRAD, LJUBLJANA – Migranti, ki v teh dneh potujejo v Evropo, so (bili) tudi pri nas deležni humanitarne pomoči. Našli pa so se tudi Slovenci, ki so se jim bolj zasmilili policisti, reševalci, zdravniki in drugi, ki so v navalu tujcev združili moči. Tako so nekateri slovenskim policistom in drugim pogumnežem skuhali in prinesli nekaj hrane.
Oglasil pa se je nam tudi bralec Bojan, ki se je odločil, da pomaga policistom v Beogradu. Bojan je sicer pred časom pokazal na napake slovenskih policistov, ko so ti prišli v navzrkiž s pravili vožnje, kar lahko preberete na povezavi


Kot pravi, je v mestu približno 1000 migrantov. Medtem ko se nekateri odpravljajo naprej, bodo drugi še kakšen dan ostali. Bojan pravi, da domačine zanima, ali tujci želijo azil. Toda očitno prosilcev ni veliko, saj večinoma vsi hočejo v Nemčijo ali v Skandinavijo.
V fotogaleriji si oglejte njegove fotografije iz Beograda.
Ste tudi vi opazili kaj zanimivega ali naredili kaj posebnega? Kako gledate na migrantsko krizo? Uporabite spodnji obrazec.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
