BRALCI POROČAJO

FOTO: Kaj počnejo policisti na Gospodarskem razstavišču?

Bralec je v dopoldanskih urah na Gospodarskem razstavišču opazil policiste na delu.
T. Pa.
 15. 10. 2015 | 12:48
 9. 9. 2025 | 02:28

LJUBLJANA – Pozorni bralec nas je v dopoldanskih urah obvestil o prisotnosti policistov na Gospodarskem razstavišču.

Po krajšem poizvedovanju nam je predstavnica za stike z javnostjo PU Ljubljana Nataša Pučko povedala, da so možje v modrem posredovali po prometni nesreči, ki se je zgodila pred stavbo.

Na kraju dogodka so ugotovili, da udeleženci nesreče izpolnjujejo pogoje za udeležbo v prometu in da so se o nesreči sporazumeli brez njihovega posredovanja, zato so prizorišče zapustili.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
FINANCE
TEŽKE RAZMERE
Promo
ZDRAVJE
Promo
DONOSNO
VIDEO
SUVERENOST
Promo
KJE POLNITI
PromoPhoto
FRANCOSKI ŠARM
Photo
PRESENEČENJE
Promo
ELEKTRIKA
Promo
LEPOTA
PromoPhoto
ZDRAVJE
PromoPhoto
ZANIMIVO
Sovoznik
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
PremiumPromo
FRANJA
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
KOLENO