BREZOBZIRNEŽ

FOTO: »Marsikaj sem že videl, česa takšnega pa še ne«

Neki voznik, ki ima mariborske registrske oznake, je zasedel kar dve parkirni mesti, namenjeni invalidom.
A. L.
 1. 8. 2015 | 11:27
 9. 9. 2025 | 08:21

MARIBOR – V petek se nam je oglasil bralec Uroš in pripel fotografijo. Naslov e-poštnega sporočila je bil Vzorno parkiranje. Pričakovali smo, da gre za sarkazem, a to, kar smo videli, je presenetilo tudi nas. Neki voznik, ki ima mariborske registrske oznake, se je namreč odločil zasesti ne le enega, temveč kar dve parkirni mesti, namenjeni invalidom.

»Marsikaj sem že videl, česa takšnega pa še ne,« je bralec dejal za parkiranje pred nakupovalnim centrom.

Imate zgodbo za nas? Pišite nam.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
FINANCE
Promo
LEPOTA
Promo
DONOSNO
Promo
KOLENO
PromoPhoto
ZDRAVJE
PremiumPromo
FRANJA
PromoPhoto
ZANIMIVO
Promo
KJE POLNITI
TEŽKE RAZMERE
VIDEO
Promo
ZDRAVJE
Sovoznik
Promo
ELEKTRIKA
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
PromoPhoto
FRANCOSKI ŠARM
SUVERENOST
Photo
PRESENEČENJE