











MARIBOR – Bralka Jelka iz Maribora nam je sporočila, da so ob Dravi pod medicinsko fakulteto zbrani gasilci, policija in reševalci. Iz vode naj bi nekaj ali nekoga potegnili.
Uprava za zaščito in reševanje prav tako poroča o tem dogodku: »Ob 10.21 je v bližini Medicinske fakultete v Mariboru iz nabrežja reke Drave v vodo padla občanka. Iz vode so ji pomagali mimoidoči. Gasilci JZZPR Maribor so pomagali reševalcem pri oskrbi občanke in prenosu v reševalno vozilo. Reševalci NMP Maribor so jo prepeljali v UKC Maribor.«
Pri PU Maribor so dogodek potrdili in dodali, da je šlo za žensko.
Imate zgodbo za nas? Pišite nam.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
