LJUBLJANA – V zadnjem času skoraj dnevno poročamo o nevestnih voznikih, ki svoje jeklene konjičke puščajo povsod, le tam ne, kjer je treba. A kljub temu se še vedno najdejo takšni, ki presenetijo. Zlasti negativno.
Oglasil se nam je bralec Nenad, ki je v enem od ljubljanskih trgovskih središč opazil belo kombinirano vozilo. To je voznik pustil na parkirnem prostoru za invalide. In to ne le na enem, temveč kar na dveh.
Dodaten komentar verjetno ni potreben.
Ste tudi vi opazili kaj, na kar bi radi opozorili? Uporabite spodnji obrazec.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
