BRALEC POROČEVALEC

FOTO: S kombijem zasedel kar dva prostora za invalide

Nevestni voznik je parkiral čim bližje vhodu.
Mo. S.
 31. 10. 2015 | 16:15
 9. 9. 2025 | 01:08

LJUBLJANA – V zadnjem času skoraj dnevno poročamo o nevestnih voznikih, ki svoje jeklene konjičke puščajo povsod, le tam ne, kjer je treba. A kljub temu se še vedno najdejo takšni, ki presenetijo. Zlasti negativno.

Oglasil se nam je bralec Nenad, ki je v enem od ljubljanskih trgovskih središč opazil belo kombinirano vozilo. To je voznik pustil na parkirnem prostoru za invalide. In to ne le na enem, temveč kar na dveh.

Dodaten komentar verjetno ni potreben.

Ste tudi vi opazili kaj, na kar bi radi opozorili? Uporabite spodnji obrazec.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
Izberi poklic, ne stereotip
Promo
ZAUPANJE
Promo
ZDRAVJE
Promo
IZGUBA
Promo
NASVET
Promo
RAST
Promo
NAPAD
Promo
ZAPOSLITEV
Promo
BOLEČINE V HRBTU
Promo
TVEGANO
POČITNIŠKA MALHA
Sovoznik
Promo
RECEPTI
Promo
POVEZANI
Promo
OSEBNE FINANCE
Promo
PODJETNIŠTVO
Promo
SKRB ZASE