NEMARNI VOZNIKI

FOTO: Vsi čili in zdravi, pa vsi na »invalidih«

Takole jih je v objektiv ujel naš bralec.
A. K.
 3. 10. 2015 | 13:28
 9. 9. 2025 | 00:46

MARIBOR – Večkrat smo že pisali o neobzirnih voznikih, ki svoje jeklene konjičke puščajo na cestah, pločnikih, sredi prehodov za pešce in celo na parkirnih mestih, ki so namenjena invalidom.

Bralec Martin tokrat poroča o več voznikih, ki se jim je tako mudilo v trgovsko središče, da se niso potrudili niti, da bi naredili krog ali dva in poiskali ustrezno parkirno mesto, temveč so avtomobile pustili kar na parkirnih mestih, ki so namenjena invalidom.

»Vse se je zgodilo v desetih minutah, pa v trgovini ni bilo nobenega invalida. Srečali smo samo mlade lastnike teh avtomobilov, ki so bili videti čili in zdravi,« nam je zaupal Martin.

Ste tudi vi opazili kaj podobnega? Pišite nam in pošljite fotografije!

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
PRIHODNOST
Photo
POČITNIŠKA MALHA
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
PromoPhoto
DONOSNO
Promo
SKRB ZASE
PromoPhoto
NASVET
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
PromoPhoto
ZAKLADI SLOVENIJE
Promo
SKRB ZA VARNOST
Promo
ZDRAVJE
Promo
POVEZANI
Sovoznik
PromoPhoto
KULTURA
PromoPhoto
ZDRAVJE
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
SPREMEMBA
VIDEO
PromoPhoto
RECEPTI
PromoPhoto
Izberi poklic, ne stereotip