BRALEC POROČEVALEC

Redar zasedel mesto invalidu

Parkiranje po domače.
M. U.
 7. 10. 2015 | 08:25
 9. 9. 2025 | 00:55

MARIBOR – Bralec iz Maribora je poslal fotografijo vozila mestnih redarjev, ki je bilo parkirano na mestu, ki je rezervirano za invalide. Pravi, da gre za veliko sramoto za redarstvo in mariborsko mestno občino.

Iz službe za stike z javnostjo Mestne občine Maribor so sporočili, da je parkirišče, kjer je parkirano vozilo, v zasebni lasti in da »sicer ne moremo potrditi avtentičnosti fotografije, lahko pa glede na okolico potrdimo, da lokacija ustreza zasebnemu parkirišču pred poslovno stavbo družbe Nigrad, d. d., na Zagrebški cesti 30 v Mariboru. Glede na dejstvo, da je dostop na omenjeno zasebno parkirišče preprečen z zapornico, občinsko redarstvo ni pristojno za izvajanje nadzora po zakonu o pravilih cestnega prometa.«

Imate zgodbo za nas? Uporabite spodnji obrazec.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
PromoPhoto
SPREMEMBA
PromoPhoto
DONOSNO
Photo
POČITNIŠKA MALHA
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
ZDRAVJE
Sovoznik
PromoPhoto
Izberi poklic, ne stereotip
Promo
PRIHODNOST
Promo
POVEZANI
PromoPhoto
RECEPTI
Promo
SKRB ZASE
PromoPhoto
NASVET
Promo
SKRB ZA VARNOST
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
VIDEO
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
KULTURA
PromoPhoto
ZAKLADI SLOVENIJE
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO