Verjamete, da onstran našega planeta obstajajo še druga bitja? Nekateri že, drugi pa ne. Le kako bi bilo mogoče, da se še vedno nismo srečali. Morebiti pa nas opazujejo?
Zanimiv posnetek nam je posredoval tudi bralec Andrej. Bratrančevemu kolegu je nekaj poškodovalo vozilo. Ko so zavrteli nadzorne kamere, da preverijo, kaj se je ponoči dogajalo, so imeli kaj videti ...
Več pa v spodnjem posnetku.
Imate zgodbo za nas? Pišite nam.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
