Teden je v Gostilni išče šefa zaznamovan s sladicami in tekmovalci iz Masterchefa, ki tekmujejo proti tistim, ki se v Gostilni še borijo za glavno nagrado.
Bine je izrazil pričakovanje, da bodo šle jedi pred goste popolne, seveda pa je pomemben tudi servis. Črni so bili odločni, da se ne bodo predali. Rdeča skupina je v drugem poskusu pripravila malce boljšo sladico, a da šefa to ne bo povsem zadovoljilo, je sumila tudi Eva, katere predlogov pa drugi niso hoteli poslušati. »Na koncu vedno naredim po svoje,« je o tem dejal Sašo. Sledil je prepir med člani skupine, pri katerem je Miha Evi očital, da vedno govori, da nekaj ni dobro, medtem pa sama ničesar ne naredi oziroma ne pokaže rešitve. Fantje so se strinjali, da preveč govori, Sašo pa ji je svetoval, naj raje nareže krhlje.
{embed_facebook}//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FBulvarSlovenskeNovice&width=292&height=258&colorscheme=light&show_faces=true&header=false&stream=false&show_border=true&appId=333405986784955{/embed_facebook}Črni povsem prevladali
»Pa ne z umazano tega brisati, vzemi papirnato brisačo. Usrano je, briši,« je Sašu v kuhinji dejal Bine, ki se sicer zaveda, da so nekateri popolni amaterji. Rdeči so bili prepričani, da bodo gostje podpirali črne. »To je tako, kot če bi Mariborčani prišli v Ljubljano,« so razmišljali. Seveda: črni so dobili neprimerno več naročil, kar so si tudi želeli. In kako se je dan končal? »Črna skupina je danes res dokazala, zakaj je osem tednov tukaj, dobro so branili čast, šlo jim je res dobro,« je komentiral Bine, presenetili pa so ga tudi rdeči, ki so se kuhinji dobro prilagodili. Sledil je še izkupiček dneva, in sicer je črna skupina zaslužila 1339 evrov, rdeča pa 692.
Mido končno normalno hodi
Dan se je srečno končal tudi za Mida, ki je končno obiskal kiropraktika. »Grozno mi je, ker je tako veliko na kocki,« je povedala žena, ki je prepričana, da ima Mido priložnost, kakršne še ni imel. Solze sreče pa so tekle, ko se je vrnil od zdravnika. »Ko je prišel nazaj, nisem mogla verjeti, da gre za isto osebo. Da je to isti človek, kot je šel noter,« je dodala in kar ni mogla verjeti, da lahko Mido normalno hodi in celo skače. »Kako mu rečeš? Mah, multipraktik,« se je šalil po obisku kiropraktika. Komaj je čakal na naslednji dan, ko bo spet lahko kuhal. Ko se je zvečer prikazal v kuhinji, so ga bili iskreno veseli. A namerno je imel mrk obraz, saj je sotekmovalce hotel presenetiti. In uspelo mu je ...