GOSTILNA IŠČE ŠEFA

Bine ponorel: Zdaj pa dovolj zaje*ancije, gremo

Za vrhunec večera sta poskrbela Žan in Branka, ki sta pripravljala sipo.
Mo. S.
 26. 9. 2015 | 11:50
 9. 9. 2025 | 07:37

Potem ko so tekmovalci šova Gostilna išče šefa bolj ali manj uspešno preživeli odprtje gostilne, so se želeli na drugi dan obratovanja čim bolje pripraviti. Kje se v glavnem zatika, so dognali, a tokrat so pomočniki v kuhinji ostali sami, saj je kuharje čakal izlet.

Šef Bine je menil, da bodo tako imeli dobro priložnost, da se izkažejo, a kljub temu jim je moral svetovati tudi pri najosnovnejših stvareh. Potem ko je Alenka predlagala, da bi Eriki pomagala pri sladicah, je šef le odmahnil z roko: »Dve sladici boš pa menda že dala ven.« Erika je priznala, da bo to precej težko.

Ko so prišli gostje, pa se je začelo pravo delo. Sprva so bili sami s seboj zadovoljni. »Ni bilo tako grozno,« je bila vesela Branka, Žan pa je dodal, da se počuti fenomenalno. Mido je sicer imel nekaj težav, a ga je šef pohvalil: »Danes mu je šlo dobro, vse je razumel, pa še okusno je naredil.«


Žan pogreša dekle

Žan je imel trenutke krize, saj pogreša svoje dekle, pogovore z njo in skupne trenutke. Alenka mu je svetovala, naj se zjoče, vendar naj se takrat nekam umakne. »V tem času sem opazil, da je oseba, za katero se bom res trudil in je super punca,« je ugotovil 19-letni Žan.

»Zdaj pa dovolj zaje*ancije, gremo!«

A po prvem manjšem uspehu se je začelo vse podirati. »Pismo, hitrejši morajo biti,« je natakarju potarnal Bine, tekmovalcem pa je dejal: »Zdaj pa dovolj zaje*ancije, gremo!« Potem je moral vskočiti pri sladicah, kar Eriki ni bilo najbolj pogodu, nato pa ji je svetoval še, naj bo malo natančnejša. Erika v nadaljevanju ni skoparila z neprimernimi besedami, šef pa je dejal, da je slaščičarka, ki nerazumno dolgo dela vsako pikico, potem pa bi se z vsako sladico rada še fotografirala.

{embed_facebook}//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FBulvarSlovenskeNovice&width=292&height=258&colorscheme=light&show_faces=true&header=false&stream=false&show_border=true&appId=333405986784955{/embed_facebook}Za vrhunec večera pa sta poskrbela Žan in Branka, ki sta pripravljala sipo. »Branka, kje si bila? Povsod, le tam ne, kjer je treba,« je bil jezen šef. »Sto ljudi imamo danes, kako vam ni jasno, da to ni dovolj za sto ljudi?« je bil razočaran. Sipe so namreč naredili premalo, kar je razjezilo tudi Branko: »Zaje*ala sem štiri porcije.« Bine je dobesedno ponorel: »Kako bi znorel danes … Da se vam slučajno ne zgodi, da še krompirja zmanjka.« 

Robi na stolu

Sicer pa sta imela Robi in Mišo dvoboj za imuniteto. Bolje se je izkazal Mišo, tako da mora na prvi vroči stol Robi.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
PromoPhoto
RECEPTI
PromoPhoto
NASVET
Promo
SKRB ZASE
Promo
ZDRAVJE
Promo
PRIHODNOST
Promo
SKRB ZA VARNOST
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
POVEZANI
Sovoznik
PromoPhoto
KULTURA
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
SPREMEMBA
Photo
POČITNIŠKA MALHA
PromoPhoto
ZAKLADI SLOVENIJE
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
VIDEO
PromoPhoto
DONOSNO
PromoPhoto
Izberi poklic, ne stereotip
PromoPhoto
ZDRAVJE