PISEMCE

Doma je pustila sina, zdaj ni mogla zadržati solz

Le kaj je v resničnostnem šovu Kmetija: Nov začetek, tako ganilo tekmovalko Anito.
S. U.
 24. 9. 2015 | 15:36
 9. 9. 2025 | 07:09

V resničnostnem šovu Kmetija: Nov začetek je pred časom Anita prosila babo Torklo za pismo od sina 4-letnega sina Reneja, ki ga je ob vstopu v šov pustila doma. Končno ga je le dočakala. »Mami, jaz sem v redu, komaj čakam, da te vidim na televiziji, potem pa te bom gledal vsak večer. Pogrešam te,« se je glasil zapis (že pismenega?) malčka.

Anita, ki se ji je izpolnila velika želja, saj je videla, da je doma vse v redu,  je bila ob prejetem pismu tako ganjena, da je planila v jok in poudarila, da je zdaj njena želja po zmagi še večja. Ker je iz dneva v dan vse bolj pogrešala sina, je menda nekajkrat tudi že pomislila, da bi zaradi tega zapustila posestvo in se vrnila.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
SKRB ZASE
Promo
POVEZANI
PromoPhoto
KULTURA
Promo
PRIHODNOST
PromoPhoto
DONOSNO
PromoPhoto
RECEPTI
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
PromoPhoto
ZAKLADI SLOVENIJE
Sovoznik
Promo
SKRB ZA VARNOST
PromoPhoto
Izberi poklic, ne stereotip
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
NASVET
PromoPhoto
ZDRAVJE
PromoPhoto
SPREMEMBA
VIDEO
Photo
POČITNIŠKA MALHA