Čas je za spremembe, zato se je Domžalčan Denis Vikić (Bar) odločil, da bo svojo barmansko pot nadaljeval na Štajerskem. »12 let v Ljubljani je bilo dovolj,« je za Novo povedal Denis, ki se te dni popolnoma posveča odprtju nove diskoteke Casa v Celju.
Zaposlil bo barovca
V novem lokalu, ki po videzu spominja na nekdanji Global, bosta za stalno delala barovca Rene Šantić in Danijel Lindič. Slednja sta z Denisom že sodelovala na Portoroški noči, kjer sta se izkazala kot sposobna, delovna fanta. »Poleg tega sta iz oddaje izpadla ravno pravi čas, da se še nista začelo zvezdniško obnašati,« pravi Denis malo za šalo, malo za res. Na odprtju, ki naj bi bilo 19. septembra, bodo seveda tudi drugi barovci, o sodelovanju s katerim izmed njih pa se menda še niso pogovarjali.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
