Fotografije iz najstniških let so vedno nekaj posebnega. Zlasti če si jih ogleduješ v zrelejših letih. S tem se gotovo strinja tudi voditeljica Rosvita Pesek, ki je na facebooku objavila svojo fotografijo.
»Me nekaj vabijo na televizijo in pravijo, naj s seboj prinesem kakšno fotografijo, ko sem bila še mlada. A bo tale pravšnja?« je vprašala svoje spletne prijatelje, ti pa so se strinjali, da je lepota iz najstniških let ostala.
»Lepa v mladosti, zdaj pa še bolj,« je zapisal eden od komentatorjev, drugi pa: »Nežna punca, ki ji je z leti dodana samozavest in lepota notranjosti in zunanjosti!« Zasledili pa smo tudi še en komentar, ki je povsem na mestu: »To so dekleta naših časov, zdaj prevladuje plastika.«
{embed_facebook}//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FBulvarSlovenskeNovice&width=292&height=258&colorscheme=light&show_faces=true&header=false&stream=false&show_border=true&appId=333405986784955{/embed_facebook}
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
