Hlapci v Kmetiji: Nov začetek imajo ta teden res težko nalogo. Ali je bilo za slabo počutje Bruna krivo naporno delo ali pa morda kuhinja služabnice Jacqueline, pa ni jasno …
Nekaj ur pred prihodom mentorjev so hlapci dobesedno garali, da bi nalogo le dokončali, a Brunu jo je vmes zagodel želodec. »Meni je prav slabo, prisežem,« je dejal, češ da se ne počuti dobro, pa še križ da ga boli. Vzel si je malce odmora, vendar se njegov želodec ni pomiril, na vprašanje, ali je vse v redu, pa je odvrnil: »Malo se mi 'kozla', ampak je v redu.«
Med njegovim siljenjem na bruhanje pa preostali tekmovalci niso izgubili smisla za šalo. Faki mu je namreč svetoval, naj pazi, kam bo bruhal, saj da je škoda močnika, ki so ga ravnokar zaužili …
{embed_facebook}//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FBulvarSlovenskeNovice&width=292&height=258&colorscheme=light&show_faces=true&header=false&stream=false&show_border=true&appId=333405986784955{/embed_facebook}
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
