KMETIJA: NOV ZAČETEK

FOTO: Padla prva žrtev tedenske naloge: Bruna je zvilo

Brunu je bilo slabo in še križ ga boli od napora.
Mo. S.
 29. 10. 2015 | 20:00
 9. 9. 2025 | 03:49

Hlapci v Kmetiji: Nov začetek imajo ta teden res težko nalogo. Ali je bilo za slabo počutje Bruna krivo naporno delo ali pa morda kuhinja služabnice Jacqueline, pa ni jasno …

Nekaj ur pred prihodom mentorjev so hlapci dobesedno garali, da bi nalogo le dokončali, a Brunu jo je vmes zagodel želodec. »Meni je prav slabo, prisežem,« je dejal, češ da se ne počuti dobro, pa še križ da ga boli. Vzel si je malce odmora, vendar se njegov želodec ni pomiril, na vprašanje, ali je vse v redu, pa je odvrnil: »Malo se mi 'kozla', ampak je v redu.«

Med njegovim siljenjem na bruhanje pa preostali tekmovalci niso izgubili smisla za šalo. Faki mu je namreč svetoval, naj pazi, kam bo bruhal, saj da je škoda močnika, ki so ga ravnokar zaužili …

{embed_facebook}//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FBulvarSlovenskeNovice&width=292&height=258&colorscheme=light&show_faces=true&header=false&stream=false&show_border=true&appId=333405986784955{/embed_facebook}

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
LEPOTA
Promo
DONOSNO
VIDEO
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Sovoznik
TEŽKE RAZMERE
PromoPhoto
ZDRAVJE
SUVERENOST
PromoPhoto
FRANCOSKI ŠARM
Promo
ZDRAVJE
Promo
ELEKTRIKA
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
Promo
FINANCE
PremiumPromo
FRANJA
Promo
KJE POLNITI
Promo
KOLENO
PromoPhoto
ZANIMIVO
Photo
PRESENEČENJE