LJUBLJANA – Bralec nam je poslal fotografije, posnete na beograjskem letališču, na katerih sta Ana Mari Panker in Pia Filipčič iz Big Brotherja. »Dekleti sta bili zatopljeni v pogovor, tako da niti opazili nista, da ju slikam,« je sporočil bralec.
Kaj točno sta počeli v Beogradu, ni znano, a po ogromni roza vreči lahko sklepamo, da Pia še naprej na veliko zapravlja denar, ki ga je dobila kot zmagovalka šova. Napis na vrečki se namreč ujema z imenom trgovine, ki je viden za njima. Gre za trgovino z ženskim perilom, ki je zelo priljubljena med pripadnicami nežnejšega spola.
Sicer pa sta od potovanja v Beograd dekleti prepotovali kar nekaj kilometrov, med drugim sta obiskali tudi Pariz.
{embed_facebook}//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FBulvarSlovenskeNovice&width=292&height=258&show_faces=true&colorscheme=light&stream=false&show_border=false&header=false&appId=333405986784955{/embed_facebook}
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
