GOSTILNA IŠČE ŠEFA

Gostilna: razkrit zmagovalec dvoboja. Je tekmovalec namerno izgubil?

Nekateri pravijo, da so Tomašu naročili, da mora pri peki palačink izgubiti, saj da so se že vnaprej odločili, da bo Miha pač postal član ekipe.
Mo. S.
 30. 10. 2015 | 12:01
 9. 9. 2025 | 03:54

Teden v Gostilni išče šefa (GIŠ) mineva v znamenju tekmovalcev iz Masterchefa. Šef Bine je Mihi dal priložnost, da postane polnopravni član njegove ekipe, le še na dvoboj je moral prej. Za nasprotnika so mu dodelili suverenega Tomaša, ki je med potencialnimi zmagovalci, vsaj kar zadeva strokovnost, znanje in psihično držo. Nič ga ne zlomi, dober mentor je in vedno obvlada vsak položaj, je bilo mogoče slišati v minulih dneh in tednih.

»Odločil sem se zate, ker te hočem v Gostilni«

Kakor koli že, Miha in Tomaš sta se najprej pomerila v izdelavi žličnikov iz sladoleda, pri čemer je brez večjih težav zmagal Tomaš. A spodletelo mu je pri peki palačink, tako da je v drugi disciplini izgubil. Odločalo je kreiranje. »Oba krožnika sta zelo dobra, ampak imata eno pomanjkljivost,« je začel Bine, nato pa se je po dolgem premisleku le odločil za Miho. Temu je povedal, da se zna v kuhinji dobro obračati, zato meni, da bi bil v tej kuhinji zelo koristen. »Oba sta bila precej enaka. Zate sem se odločil, ker te hočem videti v naši Gostilni, mislim, da boš veliko prispeval k naši ekipi.«

Porazne palačinke velemojstra

A mnogi so mnenja, da je bil zmagovalec dvoboja znan že vnaprej in da je Tomaš namerno delal »zelo grde in debele« palačinke in da je tako pač moralo priti še do tretje discipline, torej kreiranja, v katerem je Miha tudi dober. In da se Bine tega dobro zaveda. Na forumu GIŠ je zaslediti, da si velemojster Tomaš takšnih palačink pač ne bi smel privoščiti: »Prav trudil se je, da so bile predebele, zažgane, o obliki pa sploh ne bi izgubljal besed,« je zapisal eden od komentatorjev.

{embed_facebook}//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FBulvarSlovenskeNovice&width=292&height=258&colorscheme=light&show_faces=true&header=false&stream=false&show_border=true&appId=333405986784955{/embed_facebook}Nekateri pravijo, da so Tomašu naročili, da mora pri peki palačink izgubiti, saj da so se že vnaprej odločili, da bo Miha pač postal član ekipe, kar je vedel tudi Bine, saj je jasno izrazil, da ga želi videti v Gostilni. »Tomaš je dobesedno vse naredil v drugem izzivu, da je prišlo do situacije, da se je Miha lahko vključil v GIŠ,« nadaljujejo, češ da so mu morda namignili, kako mora ravnati. Spet drugi pa menijo, da palačink res ne mara delati in da se je le za glavo držal, ko je izvedel, česa se bo moral lotiti …

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
SKRB ZA VARNOST
POČITNIŠKA MALHA
Promo
TVEGANO
Promo
ZAPOSLITEV
Sovoznik
Promo
ZAUPANJE
Promo
IZGUBA
Promo
RECEPTI
Promo
NAPAD
Promo
SKRB ZASE
Promo
PODJETNIŠTVO
Promo
POVEZANI
Promo
BOLEČINE V HRBTU
Promo
PRIHODNOST
Promo
NASVET
Promo
Izberi poklic, ne stereotip