GOSTILNA IŠČE ŠEFA

Gostilna: Sabina je odšla, Mido pa jokal kot otrok

Po odhodu Sabine je znana zasedba ekipe, ki se bo v prihodnjih tednih borila za zmago v šovu.
Ma. F.
 6. 9. 2015 | 07:13
 9. 9. 2025 | 04:59

V resničnostnem šovu Gostilna išče šefa mineva teden dni, odkar so tekmovalci vstopili v napeto bitko za nagrado 100.000 evrov. Dva od 16 tekmovalcev sta šov zapustila že v prvih dneh, gledalci pa so se v sobotni oddaji za poslednji obstanek v šefovi ekipi odločali med Sanelo in Sabino. Tekmovanje je morala zapustiti zadnja. S tem je dokončno znana tudi kuharska ekipa, ki bo v prihodnjih tednih lahko pokazala svoje spretnosti v kuhinji.

Presenečenje iz Egipta

Za tekmovalca Mida pa je bil včeraj prav poseben dan. S poljubčki sta ga ob osebnem jubileju najprej presenetili komentatorki Alma in Iryna. Dejal je, da tega nikoli ne bo pozabil, po licu pa so mu spolzele tudi solze. Največje presenečenje pa je šele sledilo. Iz Egipta sta mu namreč voščila starša in mu zaželela srečo na njegovi kuharski poti. Ob maminih besedah je bil znova ganjen do solz in od vznemirjenja sploh ni mogel več odgovarjati na vprašanja voditelja Boštjana Romiha ...

{embed_facebook}//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FBulvarSlovenskeNovice&width=292&height=258&show_faces=true&colorscheme=light&stream=false&show_border=false&header=false&appId=333405986784955{/embed_facebook}

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
Izberi poklic, ne stereotip
Promo
ZAUPANJE
Promo
ZDRAVJE
Promo
IZGUBA
Promo
NASVET
Promo
RAST
Promo
NAPAD
Promo
ZAPOSLITEV
Promo
BOLEČINE V HRBTU
Promo
TVEGANO
POČITNIŠKA MALHA
Sovoznik
Promo
RECEPTI
Promo
POVEZANI
Promo
OSEBNE FINANCE
Promo
PODJETNIŠTVO
Promo
SKRB ZASE