
Galerija

Ob pogledu na spletna omrežja se zdi, da ima ob begunski krizi, ki je zajela tudi Slovenijo, vsakdo svoj nezmotljivi prav. Svojega mnenja pa ne izražajo le anonimni Slovenci, ampak tudi tisti z imenom in priimkom. Odzivi pa so v vseh primerih čustveni in močni.
Poročali smo o objavi Rebeke Dremelj,



»Agonija z begunci se nadaljuje. Danes sem na televiziji ujel, da je k nam prišlo 15-letno dekle in s sabo prineslo 10 dni starega dojenčka! Mamma mia! Ali res to potrebujemo in ali nimamo dovolj naših, ki baje nimajo za malico in za zvezke,« se glasi eden izmed njegovih zapisov, s katerim ponovno sproža burne razprave na facebooku. Bulič kritizira Slovence, da »po stari navadi ne znamo udariti nazaj in nekomu nekaj j***«.
{embed_facebook}//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FBulvarSlovenskeNovice&width=292&height=258&show_faces=true&colorscheme=light&stream=false&show_border=false&header=false&appId=333405986784955{/embed_facebook}»Dokler bo Hrvaška tako ravnala z nami (že prej z mejo in našim morjem ter dvomljivi sodniki, ki jim naši novinarji vsi v en glas rečejo arbitri), ne bomo v Slovenijo vabili njihove izvajalce (ne me razumeti narobe, nič nimam proti njim, saj nekatere tudi osebno poznam in oni pač niso nič krivi, razen v primeru, da bi lahko rekli komu na TV ali na radiu, naj v svoje programe uvrstijo tudi slovensko glasbo), pa naj jih imajo nekateri še tako radi,« meni Bulič, ki se mu očitno ob vseh nesporazumih, ki jih državi že imata, zdi dobra ideja, da preprosto prenehamo predvajati hrvaško glasbo in vabiti njene izvajalce v našo domovino.
»Oglejte si še ta grozoviti video, da, tudi ta se je včeraj zvečer vrtel na slovenski BK TV! Hrvati nam pošiljajo begunce, ki serjejo po slovenski zemlji, mi pa jim v zahvalo vrtimo njihove izvajalce! Res smo 'konjušari'!«
![]() |
| Vir: facebook |