SPREMEMBE

Ivico bodo zamenjali: Ne bi sodelovala, tudi če bi me povabili

Ivica je vsak teden razveseljevala kmete, tokrat je ne bomo gledali.
A. K.
 16. 8. 2015 | 18:07
 9. 9. 2025 | 10:14

Na male zaslone kmalu spet prihaja resničnostni šov Kmetija: Nov začetek, ki prinaša številne novosti

. Medtem ko voditeljica ostaja Saša Lendero 
, pa branjevke Ivice, ki smo jo lahko gledali tudi v resničnostnem šovu Bar, ne bomo več videli barantati s kmeti. Kot nam je povedala, je ustvarjalci oddaje k sodelovanju niso povabili.

Na telefon se ne oglaša

»Glede na zadeve, ki so se dogajale v Baru, in nenadno smrt, ki me je zelo prizadela, nekako nimam želje sodelovati z ekipo, četudi bi me povabili. Zaradi spominov in vsega skupaj. Tam so isti ljudje, ista ekipa. Odkrito povedano, na telefon se ne javim prav vsakemu in nimam želje sodelovati. Oni me kar dobro poznajo in verjetno to tudi vedo. Tako da mi delajo uslugo,« nam je zaupala in dodala, da se ji vse skupaj zamerilo, ker je v Baru niso takoj spustili domov, ko je izvedela za smrt v družini.

Olajšanje, ker ima mir

»Dogajale so se določene zadeve, ki mi niso bile najbolj všeč. Ekipo ljudi, ki sestavljajo Kmetijo, spoštujem, so mi zelo pri srcu, ampak nimam želje, da bi se izpostavljala na televiziji. Če ne drugače, zaradi moje družine. Resnično je veliko olajšanje, da imam mir. Že tako me ljudje prepoznajo, kamor koli grem, ali na dopust ali samo v trgovino, se obračajo, me gledajo. Komaj čakam, da bo šlo vse skupaj v pozabo,« je še dodala Ivica.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
SUVERENOST
PromoPhoto
ZDRAVJE
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
KOLENO
Promo
FINANCE
TEŽKE RAZMERE
Promo
ELEKTRIKA
PromoPhoto
ZANIMIVO
Promo
KJE POLNITI
Promo
LEPOTA
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
Photo
PRESENEČENJE
PremiumPromo
FRANJA
PromoPhoto
FRANCOSKI ŠARM
VIDEO
Promo
DONOSNO
Sovoznik