BOJ DO KONCA

Kako bi zmago na Kmetiji osvojila Saša Lendero?

Saška je razkrila svoj pogled na priljubljeni resničnostni šov.
T. B.
 26. 9. 2015 | 18:41
 9. 9. 2025 | 05:24

Zaščitni obraz Planetovih kmetov in kmetic, Saša Lendero, razmišlja, kako bi se znašla, če bi bila na drugi strani ...

Tudi brez izbranca bi se borila

»Najbrž bi se poskusila povezati s posamezniki, ob katerih bi se dobro počutila. Tako bi bil pritisk zaradi osamitve, pomanjkanja in tekmovanja vsaj malo manjši« je izjavila za revijo Pilot. Odnehala ne bi, kot pravi, tudi če bi se njen partner znašel v nasprotni ekipi, čeprav je vse lažje, kadar imaš ob sebi nekoga svojega, priznava.

Stari, dobri časi ...

Saška na televiziji sicer najde veliko veselja in izzivov, toda njena prva ljubezen ostaja glasba. Zadovoljna pa je z gledanostjo šova, ki jo povezuje z nostalgijo, s hrepenenjem po starih časih. »Kmetija: Nov začetek nas popelje nazaj v čas, ko so delo, iznajdljivost in narava odločali o preživetju.« To je očiščevalno tako za gledalce kot tekmovalce, je prepričana. 

{embed_facebook}//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FBulvarSlovenskeNovice&width=292&height=258&colorscheme=light&show_faces=true&header=false&stream=false&show_border=true&appId=333405986784955{/embed_facebook}

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Photo
POČITNIŠKA MALHA
Promo
SKRB ZA VARNOST
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
PromoPhoto
NASVET
Promo
PRIHODNOST
PromoPhoto
RECEPTI
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
ZAKLADI SLOVENIJE
VIDEO
PromoPhoto
DONOSNO
Promo
ZDRAVJE
Sovoznik
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
PromoPhoto
SPREMEMBA
PromoPhoto
ZDRAVJE
PromoPhoto
KULTURA
Promo
SKRB ZASE
PromoPhoto
Izberi poklic, ne stereotip
Promo
POVEZANI