Edini komentar Kataye je bil: »Imava se rada in sva srečna.« Sveže zaljubljena pevka je v začetku leta razdrla zaroko z nekdanjim fantom Igorjem, domnevno zaradi selitve v Ameriko. Po nekaj mesecih samskega življenja se je spet zaljubila, zvezo s Timom Kopušarjem pa potrdila tudi na facebooku, poročajo mediji.
Že na začetku tedna je namignila, da je njeno srce oddano. Na svojem profilu je objavila fotografijo, na kateri se z dragim drži za roke. Sliko je pospremilo besedilo: »Našla sem te ...«
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
