Tekmovalci šova Gostilna išče šefa so nadaljevali pripravo trihodnega menija sladic.
»Črna skupina ima veliko dobrih idej, ampak treba jih je samo še skupaj spraviti,« je njihovo delo komentiral šef Bine. Pri rdeči skupini pa se vidi, da so ljubiteljski kuharji, saj bi radi nekatere stvari naredili, pa ne vedo, kako in s čim. »Še vedno ne vem, kaj mi bodo rdeči pripravili. Nič mi niso dali poskusiti. Pa bi rad videl. Če bi imeli kaj, bi mi verjetno že dali,« je razmišljal.
V rdeči skupini je padlo tudi nekaj težkih besed. Eva je dvignila pritisk Jerneju, ki jo je nekam poslal in dodal, naj ne zganja panike. »Jaz se počutim doma pri sladicah. Verjamem pa, da moji fantje tu niso najmočnejši,« je o pripetljaju povedala Eva.
{embed_facebook}//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FBulvarSlovenskeNovice&width=292&height=258&colorscheme=light&show_faces=true&header=false&stream=false&show_border=true&appId=333405986784955{/embed_facebook}Kdo kopira koga?
Miha je opazil, da je imela črna skupina kar nekaj stvari, ki so bile podobni stvarem rdečih. Kukal je k njim in razlagal, da so naredili skoraj enak krožnik … In res, to je opazil tudi Bine: »Mene to nič ne moti, samo da se ne boste jutri stepli, če bo krožnikov zmanjkalo.« A rdečo skupino je precej pohvalil: »Ne vem, kako vam je uspelo, ampak tole je zelo, zelo dobro.« No, že naslednja sladica ga je razočarala. Saša je vprašal, koliko bi zanjo plačal, nato pa mu odvrnil, da bi sam zanjo dal le tri evre – kolikor stanejo sestavine. Vsaka komponenta »ti 'butne' v drugo polovico možganov«, je opisal svoje občutke. Sašo je ugotavljal, da so ga polomili zaradi prevelike samozavesti.
Mida obiskali žena in hči
Medtem pa ima Mido še vedno težave s hrbtom: »Počutim se grozno.« A čakalo ga je presenečenje, saj sta na vrata potrkali njegova žena in hči. Mido ni mogel verjeti svojim očem: »Najboljše darilo,« je bil ganjen Egipčan. Njegova žena je prišla, da preveri, kako se počuti in ga spravi v boljšo voljo. »Kako si v redu, če komaj stojiš?« ga je vprašala in dodala, da je še vedno velika verjetnost, da šov predčasno zapusti. Midu je ponudila odhod domov ali pa obisk zdravnika in odločil se je, da poišče pomoč. »Dobrosrčen je in pošten, hoče pomagati, edina napaka je, da gre res preko sebe, tudi v bolečinah,« ga je opisala žena.