PRIZNANJE

Kmet Sebastijan v dolgovih: Nategnili so me

Njegovo podjetje počasi spet leze na zeleno vejo.
Mo. S.
 19. 10. 2015 | 19:29
 9. 9. 2025 | 02:47

Iz šova Kmetija: Nov začetek je zadnji izpadel Sebastijan Studenčnik, ki ga je v znanju porazil Faki.

Medtem ko preostali tekmovalci nadaljujejo boj za petdeset tisočakov, pa se mora Sebastijan ubadati z vračilom dolgov. Že leta se namreč ukvarja z gradbeništvom, tako kot mnogi pa se je tudi on znašel v slabih časih.

Kot je povedal za Novo, je dve leti delal v Avstriji, kjer pa so ga 'nategnili', saj mu niso plačali, on pa je moral kriti stroške svojih ljudi. Denar si je izposodil od več ljudi. »Na žalost sta me sistem in nepravilnost pri sklepanju posla pripeljala tako daleč, da sem ostal brez tega, kar mi je pripadalo,« je dodal. Šlo je za ogromen znesek, pravi, sicer pa je nekaj že vrnil.

Njegovo podjetje tako počasi spet leze na zeleno vejo, medtem pa ima tudi nove načrte, s katerimi bi rad naredil nekaj boljšega za okolje in ljudi, ki v njem živijo, je skrivnosten.

{embed_facebook}//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FBulvarSlovenskeNovice&width=292&height=258&colorscheme=light&show_faces=true&header=false&stream=false&show_border=true&appId=333405986784955{/embed_facebook}

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
VIDEO
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
Promo
LEPOTA
PromoPhoto
ZDRAVJE
Promo
KJE POLNITI
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
PremiumPromo
FRANJA
Photo
PRESENEČENJE
Promo
KOLENO
Promo
ZDRAVJE
SUVERENOST
PromoPhoto
FRANCOSKI ŠARM
Promo
FINANCE
TEŽKE RAZMERE
Promo
DONOSNO
Promo
ELEKTRIKA
PromoPhoto
ZANIMIVO
Sovoznik