V VEČERNIH URAH

Manca Košir (67) dobila oddajo na nacionalki

Imenuje se Čas za Manco Košir.
A. K.
 15. 9. 2015 | 16:24
 9. 9. 2025 | 06:04

Po ostri razpravi na profilu Miše Molk

 je Televizija Slovenija sporočila, da na male zaslone prihaja pogovorna oddaja Čas za Manco Košir, v kateri bo voditeljica »razpirala občutljive teme v družbi«. Oddaja bo prvič na sporedu v sredo, 30. septembra, ob 20.30 na 2. programu Televizije Slovenija.

V večernih pogovorih bo gostiteljica Manca Košir z gosti pletla niti življenja o stvareh, ki nas bistveno določajo – družina, ljubezen, smrt, strahovi, upanje, zdravje, bolezen. »Ena od oddaj bo posvečena strahu, saj nas je vse bolj in bolj strah, vse več je tesnobe v teh časih. Soočiti se s strahovi je zdravilno, zato bo naša oddaja nežno zdravilce za dušo in srce,« je povedala Koširjeva. Ob tem pa razkrila, zakaj je sprejela ta izziv: »Rada sem med ljudmi, z ljudmi in za ljudi. Taka je moja narava. Rada komuniciram z ljudmi na najrazličnejših področjih in se na ta način največ naučim. Saj poznate moj moto, ki me vodi že vse odraslo življenje: 'Učim se, torej sem.'«

{embed_facebook}//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FBulvarSlovenskeNovice&width=292&height=258&show_faces=true&colorscheme=light&stream=false&show_border=false&header=false&appId=333405986784955{/embed_facebook}

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
KJE POLNITI
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
DONOSNO
Promo
ELEKTRIKA
PromoPhoto
ZDRAVJE
Promo
FINANCE
VIDEO
Sovoznik
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
Photo
PRESENEČENJE
TEŽKE RAZMERE
PromoPhoto
FRANCOSKI ŠARM
Promo
KOLENO
PremiumPromo
FRANJA
PromoPhoto
ZANIMIVO
SUVERENOST
Promo
ZDRAVJE
Promo
LEPOTA