
Galerija

Pretekli teden se je vodstvo Televizije Slovenija odločilo, da bo na tiskovni konferenci pojasnilo stanje in spremembe


Filli je dodal, da je Molkova na bolniški, Biziljeva pa pojasnila, da »nihče ne more prihajati v službo in samo prejemati plačo in da imajo sodelavko, s katero se že šest mesecev pogovarjajo, kaj bi delala«. Biziljeva sicer ni potrdila, da gre za Molkovo, a poznavalci razmer na nacionalki menijo, da je direktorica govorila prav o njej. Molkova dogajanja na tiskovni konferenci, ki jo je sicer spremljala, ni želela komentirati.
{embed_facebook}//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FBulvarSlovenskeNovice&width=292&height=258&show_faces=true&colorscheme=light&stream=false&show_border=false&header=false&appId=333405986784955{/embed_facebook}
Vzgojila jo je nacionalka
Kljub temu pa se je dva dni pozneje oglasila na facebooku in zapisala: »Ne, ni mi za oddajo. Za medije mi gre. Vzgojila me je RTVSLO. In čisto malo tudi jaz njo. Kaj vse se da, če je zaupanje, če je vizija, če so pogoji za delo. Sem se kar nekajkrat spotaknila. Pa ne bi o tem. Bili so taki in drugačni časi. Vedno pa je politika dregala v to ustanovo. V ta zavod. Hmm. Kakšno čudno ime pravzaprav. Javni zavod. Ja, zavod. Ki vzgaja. Pa res? Vzgaja ali zavaja?« se je vprašala Miša.