


Miša je bila gostja aprilskega večera na Škrabčevi domačiji, april 2013.

Zlomila si je stopalnici.



Direktorica Televizije Slovenije Ljerka Bizilj je pred kratkim na tiskovni konferenci, ki jo je vodstvo RTVS sklicalo, da bi pojasnilo stanje na nacionalki, med drugim povedala, da »se z neko sodelavko že šest mesecev dogovarjajo, kaj bi delala, trenutno pa je na bolniški, ker si je zlomila nogo«. Številni so takoj pomislili na Mišo Molk, a tega ni nihče povedal na glas

Televizijka se je nekaj dni zatem na facebooku oglasila kar sama in objavila fotografijo noge v mavcu ter pojasnila, da si je zlomila stopalnici. Zdrsnilo ji je na stranišču v službi, Max Modic pa se je ob tem pošalil, da »so tla na RTVS spolzka«.
Trenirala bicepse
Kljub bolečinam in težavam s hojo pa Miša ostaja optimistična in se celo šali na svoj račun. Prijateljem je namreč zaupala, da je vsaj malo odrešena, odkar ima hodilni mavec. Pred tem je namreč do stranišča potrebovala nekaj minut, ob tem pa na berglah trenirala bicepse.
»Nikdar nisem imela dvojih novih škornjev v eni sezoni. Niti enih ne. Zdaj imam pa po desetih dneh že drugi dizajnerski kos, pa se sezona še začela ni,« je še navrgla dobro razpoložena Miša.
{embed_facebook}//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FBulvarSlovenskeNovice&width=292&height=258&show_faces=true&colorscheme=light&stream=false&show_border=false&header=false&appId=333405986784955{/embed_facebook}