Komičarka Martina Ipša se jezi na ljudi, ki oddajo psa kljub temu, da bi lahko brez večjih težav še naprej skrbeli zanj. »Vidim vse več oglasov, ko ljudje podarjajo (ali celo prodajajo) nekajletne pse, ker nimajo časa. Ne razumem,« je ogorčeno zapisala na facebooku. Razumljivo se ji zdi, da ljudje oddajajo ljubljenčke, ko sami resnično ne zmorejo skrbeti zanje.
»Imam pa občutek, da gre v nekaterih primerih zgolj za to, ker je tako lažje. Smo res postali taki čustveni debili, da bi za udobje menjali ljubezen? Ker pes nas brezpogojno ljubi, ti ljudje pa ga imajo radi, ko imajo pač čas. In zdaj ga nimajo,« je zapisala. Ob tem se je spomnila tudi dogodka iz Ljubljane, ko je možakarju pred trgovino, ki je imel ob sebi psa, dala denar, za katerega je prosil. Nemudoma je odšel v trgovino, kjer je sebi kupil eno žemljo, z ostankom pa hrano za psa.
{embed_facebook}//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FBulvarSlovenskeNovice&width=292&height=258&show_faces=true&colorscheme=light&stream=false&show_border=false&header=false&appId=333405986784955{/embed_facebook}
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
