KMETIJA: NOV ZAČETEK

Nad prsato Anito: Nimam ga, lahko te le poližem

»Dominike se izogibam, ker je bolj nevarna kot kakšen moški,« je sklenila preplašena Anita.
Mo. S.
 14. 10. 2015 | 10:22
 9. 9. 2025 | 02:19

Dekli Dominika in Anita sta »se pasli« v miniaturnem vinogradu šova Kmetija: Nov začetek. Pogovarjali sta se o moških na posestvu in o tem, koga bi se bilo treba najbolj bati. Izkazalo pa se je, da bi se morala dekleta še najbolj bati – Dominike, ki je po odhodu Slavice bolj sama zase.

V šali je sebe in sogovornico spraševala, kaj pa lahko ona naredi Aniti. »Kaj naj ti naredim? Nimam ga … Poližem te lahko,« je govorila, Aniti pa se je ob tem grozdna jagoda zaletela v grlu.

»Dominike se izogibam, ker je bolj nevarna kot kakšen moški. Včasih ima izjave, ki se mi zdijo smešne,« je sklenila preplašena Anita.

{embed_facebook}//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FBulvarSlovenskeNovice&width=292&height=258&colorscheme=light&show_faces=true&header=false&stream=false&show_border=true&appId=333405986784955{/embed_facebook}

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
Promo
DONOSNO
Photo
PRESENEČENJE
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
PremiumPromo
FRANJA
Promo
KOLENO
Promo
ELEKTRIKA
TEŽKE RAZMERE
Promo
FINANCE
Sovoznik
SUVERENOST
Promo
ZDRAVJE
VIDEO
PromoPhoto
FRANCOSKI ŠARM
PromoPhoto
ZANIMIVO
Promo
KJE POLNITI
PromoPhoto
ZDRAVJE
Promo
LEPOTA