Dekli Dominika in Anita sta »se pasli« v miniaturnem vinogradu šova Kmetija: Nov začetek. Pogovarjali sta se o moških na posestvu in o tem, koga bi se bilo treba najbolj bati. Izkazalo pa se je, da bi se morala dekleta še najbolj bati – Dominike, ki je po odhodu Slavice bolj sama zase.
V šali je sebe in sogovornico spraševala, kaj pa lahko ona naredi Aniti. »Kaj naj ti naredim? Nimam ga … Poližem te lahko,« je govorila, Aniti pa se je ob tem grozdna jagoda zaletela v grlu.
»Dominike se izogibam, ker je bolj nevarna kot kakšen moški. Včasih ima izjave, ki se mi zdijo smešne,« je sklenila preplašena Anita.
{embed_facebook}//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FBulvarSlovenskeNovice&width=292&height=258&colorscheme=light&show_faces=true&header=false&stream=false&show_border=true&appId=333405986784955{/embed_facebook}
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
