Hlapci so se razdelili v dve ekipi in so delali vso noč. Ena ekipa je prekopavala njivo, medtem ko sta se Faki in Franc ukvarjala z zapiranjem kuhinje hlapcev. Odločeni so, da ne bodo odnehali, dokler naloga ne bo narejena. Ponoči jih je pokonci držala predvsem kava, ki pa jim je Maja, kot so izvedeli pri zajtrku, ni želela privoščiti.
In Franc je zato obljubil, da se bo prihodnji teden poskušal Maji maščevati. To je še podkrepil z besedami: »Dobila bo po pič**.« Če mu gre verjeti, bo poskrbel še za to, da bo doživela živčni zlom.
»Zdaj se sam jeb** s temi sranji.«
Pogovori pa so razkrili še eno skrivnost. Niko je namreč opazil, da so hlapci pri opravljanju tedenske naloge že popolnoma izmučeni, zato si ni mogel pomagati, da jim ne bi priskočil na pomoč. Maja ga pri tem ni podprla in ga je opozorila, da s tem tvega kazen, zaradi česar je med njima ponoči že neštetič prišlo do spora. Niko je kljub temu hlapcem priskočil na pomoč, prepričan, da kazni ne bo dobil, a mu je Maja zabrusila z izbornimi besedami: »Zdaj se sam jeb** s temi sranji.«
Dominika uživa, ker hlapcem zmanjkuje moči
Medtem ko hlapci ponoči niso zatisnili očesa, Dominika za njihov trud ne najde lepih besed. Z Barbaro sta prišli nadzorovat, kako napreduje prekopavanje njive, opazili, da jim gre delo dobro od rok, in jih pohvalili.
Kljub vsemu pa je Dominika povedala, da hlapcem ne bi pomagala in da se ji niti malo ne smilijo. Med njimi so kar trije, ki jih ne mara. Dominika uživa, ko gleda, kako jim zmanjkuje moči, in je prepričana, da so psihično popolnoma na tleh.
{embed_facebook}//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FBulvarSlovenskeNovice&width=292&height=258&show_faces=true&colorscheme=light&stream=false&show_border=false&header=false&appId=333405986784955{/embed_facebook}