NOVE PRILOŽNOSTI

Nina čez lužo odpeljala tudi Anžeta

Modna oblikovalka se je odpravila na teden mode.
A. K.
 17. 9. 2015 | 20:49
 9. 9. 2025 | 05:33

Modna oblikovalka Nina Šušnjara se je z ekipo sedmih ljudi odpravila v New York na teden mode, kjer bo predstavila svojo najnovejšo kolekcijo Kardia. Nina je za revijo Story dejala, da so njeno ekipo iz Amerike pohvalili, da je ne morejo primerjati z nikomer, kar je za modnega oblikovalca po njenih besedah najlepši kompliment.

Nina je še razkrila, da z njo v New York odhaja tudi fant Anže Zalar, ki ji kreativno pomaga. »Ne morem verjeti, da imam poleg tega, da sem čisto nora nanj, od njega še korist. Pa še niti računa mi ne izda,« je povedala v smehu.

Nina in Anže, plesalec in bodoči pravnik, si menda želita otroka in družine, a to še pride na vrsto. »Mirna sva, ker veva, da sva se našla in da je to to,« je povedala Nina in dodala, da jo je Anže naučil, da se stvari lahko rešujejo zelo mirno in nedramatično.

{embed_facebook}//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FBulvarSlovenskeNovice&width=292&height=258&show_faces=true&colorscheme=light&stream=false&show_border=false&header=false&appId=333405986784955{/embed_facebook}

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
ZDRAVJE
Promo
SKRB ZA VARNOST
Promo
PODJETNIŠTVO
Promo
IZGUBA
Promo
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
ZAPOSLITEV
Promo
ZAUPANJE
Promo
ZAKLADI SLOVENIJE
Promo
RECEPTI
Promo
TVEGANJE
Promo
BOLEČINE V HRBTU
Promo
NAPAD
Promo
Izberi poklic, ne stereotip
Sovoznik
Promo
RAST
Promo
SKRB ZASE
POČITNIŠKA MALHA