ADIJO

Nina iz BB se hoče znebiti ljubljenčka

»Prišel je čas, da se najina skupna zgodba tukaj zaključi, ne zaradi tebe – zaradi mene.«
Mo. S.
 27. 7. 2015 | 18:47
 10. 9. 2025 | 14:33

Nina Golub, udeleženka letošnjega Big Brotherja, ima očitno vse manj časa za svojega hišnega ljubljenčka. »Prišel je čas, da se najina skupna zgodba tukaj zaključi, ne zaradi tebe – zaradi mene,« je zapisala na facebooku, kjer je objavila oglas, da oddaja svojo mucko.

»Nimam srca, da bi te puščala toliko časa samo, zato vem, da nekje obstaja nekdo, ki bo zate znal lepše skrbeti – ti nameniti več časa in ljubezni,« nadaljuje Nina, ki ponuja eno leto staro Mio. Nina poleg nje podarja tudi zaprto mačje stranišče in praskalno drevo, ki je skoraj novo, ter muckine najljubše igračke. Zraven dobite še ovratnico proti bolham.

»Muco podarjam, ker sem v zadnjem času zelo malo doma in se mi ne zdi primerno, da je toliko časa sama. Z njo nimam nobenih težav niti, ko je sama. Vseeno pa jo raje podarim nekomu, ki bo zanjo lepo poskrbel in ji nudil dovolj ljubezni in svojega prostega časa,« pravi Nina, ki je v zadnjem času očitno res polno zasedena.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
PromoPhoto
ZDRAVJE
Promo
FINANCE
SUVERENOST
Promo
ZDRAVJE
Promo
LEPOTA
Promo
KJE POLNITI
PremiumPromo
FRANJA
PromoPhoto
FRANCOSKI ŠARM
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
Promo
DONOSNO
Photo
PRESENEČENJE
VIDEO
Promo
ELEKTRIKA
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
PromoPhoto
ZANIMIVO
Sovoznik
Promo
KOLENO
TEŽKE RAZMERE