NA DOPUSTU

O tem govori vsa Slovenija: zvezdnika na bone v Portorož (VIDEO)

RTV-voditeljica in udeleženec resničnostnega šova sta posnela dopustovanje.
Na poti na morje. FOTO: Zaslonski posnetek
Na poti na morje. FOTO: Zaslonski posnetek
M. U.
 3. 7. 2020 | 07:18
 3. 7. 2020 | 08:07
1:40
Maja Pinterič, voditeljica, ki je skupaj s Klemnom Slakonjo vodila Emo, in udeleženec šova Bar Gregor Jakhel Kolarević, ki je javnosti poznan tudi kot član nenavadnega glasbenega dueta Buraza, sta skupaj odkrivala radosti porabe turističnih bonov. Svoj dopust sta preživela v Portorožu v Hotelu Kempinski.  



Ob uživanju na soncu in ob dobri hrani je bila voditeljica deležna tudi pozdravov mladih oboževalcev, kar pa njenega počitniškega partnerja ni pretirano impresioniralo. »Lej me, zvezda sem, se slikam z otroki,« je bil ciničen.

Preberite še: Maja Pinterič: z vaških odrov v osrednji televizijski termin

Tudi vztrajanje, da naj poskusi hrano z njenega krožnika, ga ni navdušilo: »Nisem ti pes, da me 'futraš'.«


Vseeno pa sta očitno preživela prijeten dopust, ki se je končal z masažo Gregorjevih nog.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
VIDEO
PremiumPromo
FRANJA
INTERVJU
INTERVJU
Promo
ZDRAVJE
Sovoznik
Promo
ZDRAVJE
PRESENEČENJE
TEŽKE RAZMERE
Promo
PODJETNIŠTVO
Promo
DONOSNO
Promo
TVEGANJE
Promo
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
BOLEČINE V HRBTU