UŽIVANJE

Pia v trojčku

Govorice, da Miloša in Pio veže več kot le prijateljstvo, ne potihnejo, Miloš po novem živi na Obali.
S. N.
 3. 8. 2015 | 07:14
 9. 9. 2025 | 08:11

Po pikniku udeležencev letošnjih dveh resničnostnih šovov (Bar in Big Brother) se je največ govorilo in pisalo o domnevnem seksu med Pio Filipčič iz BB in Milošem Marom iz Bara. O tem, kaj je o vsem skupaj tedaj povedal Miloš, smo tudi poročali

. Miloš se je tudi precej bolj ujel s tekmovalci šova BB kot z barovci.

Govorice, da Miloša in Pio veže več kot le prijateljstvo, pa ne potihnejo. Sploh Pio, ki se nad postavnimi fanti, če se spomnite iz BB, hitro navduši

, je menda očaral bradati temnolasec, s katerim sta zadnje čase veliko skupaj.

Pretekli teden je Pia dva fanta, eden od njiju je bil Miloš, peljala na morje. Ta se je sicer zdaj preselil v Izolo, medtem ko je Pia Koprčanka, čeprav v Kopru ne preživlja ravno veliko časa. Druščina se je odpravila na Pag, kamor pa, kot je sporočil Miloš po facebooku, ni prišla. Zaradi hitre spremembe načrtov so se naslednji dan vrnili iz nasprotne smeri, in sicer iz italijanskega Trsta.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
NAPAD
PromoPhoto
ZAUPANJE
Promo
POVEZANI
PromoPhoto
TVEGANO
Promo
KULTURA
PromoPhoto
ZAPOSLITEV
Promo
PRIHODNOST
Promo
RAST
PromoPhoto
NEPREMIČNINE
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
PromoPhoto
NASVET
Promo
OSEBNE FINANCE
Photo
ZDRAVJE
Promo
PRVA POMOČ
PromoPhoto
NOVA GENERACIJA
Promo
GOSPODARSTVO
Promo
IZGUBA
Promo
SKRB ZA VARNOST
Sovoznik