


Vrnitev na odre je bila čustvena. Vir: facebook

Vir: facebook

Vir: facebook




Pevka Rebeka Dremelj se je po zahrbtni bolezni končno vrnila na oder. Nastopila je pred domačim občinstvom v Brežicah, sredstva, ki so jih zbrali s koncertom, pa je namenila prijatelju in kolegu, pevcu Tomažu Ahačiču - Foglu.
»Če kdo zmore, zmorem jaz!«
Vrnitev na oder je bila izjemno ganljiva. Ko je Rebeka spomnila občinstvo na svojo zgodbo o bolezni in strahu, da ne bo več pela, potem pa zapela »Le za kratek čas zgubila iskro sem v očeh, tavala v nočeh, ko slišala sem glas, da če kdo zmore, zmorem jaz!«, je marsikoga spravila v jok. Z Rebeko sta nastopila tudi pevski zbor Osnovne šole Brežice in Tamburaški orkester iz Artič. Nastopa se je še posebej veselila, saj ima tudi novi spremljevalni bend, s katerim se je odlično ujela in zabavala že na vajah.
V podporo Foglu
Pred nastopom je Rebeka napovedala,

Na odru s hčerko
Rebeko je na koncertu prvič spremljala tudi triletna hči Šajana, ki se je očku izmuznila iz naročja in se mamici spontano pridružila na odru.
{embed_facebook}//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FBulvarSlovenskeNovice&width=292&height=258&colorscheme=light&show_faces=true&header=false&stream=false&show_border=true&appId=333405986784955{/embed_facebook}