
Galerija

Fotograf Tibor Golob živi ameriške sanje. Potem ko je sestankoval z legendarno manekenko Janice Dickinson


Mladi fotograf pravi, da se v Los Angelesu počuti kot doma, verjetnost, da bo tam ostal za vedno, pa je zelo velika. »Ravnokar sem dobil ponudbo za delo v zelo veliki modni hiši. Kmalu me čaka sestanek z njimi, in če bo vse po sreči, bom kmalu živel tukaj,« je Tibor razkril za revijo Story.
Ljudje v Los Angelesu ga prepoznajo. »Pomembno zame je, da se ljudje začnejo pogovarjati o meni in mojem delu. Bil sem popolnoma šokiran, ko so me prijatelji predstavljali drugim ljudem v klubu in je večina vedela zame.« Tibor pravi, da je njegov cilj, da bi nekoč fotografiral Christino Aguilera. »Njen oboževalec sem že od začetka. In ko bo stala pred mojim objektivom, bo to odlična potrditev mojega dela. Vsaj zame.«
{embed_facebook}//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FBulvarSlovenskeNovice&width=292&height=258&show_faces=true&colorscheme=light&stream=false&show_border=false&header=false&appId=333405986784955{/embed_facebook}