DUNKING DEVILS

Sama med fanti v kampu brez tuša

Maja Orešnik je v akrobatski skupini Dunking Devils edina punca, zato se je morala prilagoditi na malce bolj fantovski življenjski slog.
A. J.
 23. 10. 2015 | 20:16
 9. 9. 2025 | 00:44

Čeprav ob priimku Orešnik mnogi najprej pomislijo na miss Slovenije 2012 Nives, tudi njena sestra dvojčica Maja na domači družabni sceni ni neznana. Občasno sodeluje z znanimi slovenskimi glasbeniki, denimo z Omarjem Naberjem, poleg tega pa se nadarjena 23-letnica ukvarja tudi z akrobacijami. Je članica akrobatske skupine Dunking Devils, ki se je uvrstila v finale oddaje Slovenija ima talent leta 2010.

V kampu brez tuša

Ker je v skupini edino dekle, se mora kdaj pa kdaj prilagoditi tudi bolj fantovskemu slogu življenja. »Nedolgo nazaj smo imeli z ekipo iz akrobatske skupine Dunking Devils priprave v Novem mestu, kjer smo kampirali blizu Krke. Najeli smo prostor in se imeli res super. Všeč mi je bilo, da smo bili ves čas v naravi in za vse skrbeli sami. Edina pomanjkljivost je bila ta, da ni bilo tuša. Na srečo smo imeli vsak dan trening v telovadnici, kjer smo se lahko stuširali. Sicer pa ne kompliciram, kjer koli bi s fanti postavili šotore, bi imela najboljše počitnice,« je navdušena Maja.

Morda bi bilo kakšni punci med samimi fanti težko, a trenutno samska Maja ni ena od njih. »Med fanti se počutim super, so moja druga družina. Na treningih med nami ni razlik, včasih se sicer pošalimo na ta račun, vendar so me fantje popolnoma sprejeli. To, da sem ženska, kvečjemu popestri tako nastope kot tudi čas, ki ga preživljamo skupaj, ko ni treningov in nastopov. Želim si več punc, ki bi trenirale z nami, in nekoč tudi žensko ekipo,« poudarja.

{embed_facebook}//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FBulvarSlovenskeNovice&width=292&height=258&show_faces=true&colorscheme=light&stream=false&show_border=false&header=false&appId=333405986784955{/embed_facebook}Na talente v Nemčijo

Maja in fantje iz Dunking Devils se sicer trenutno pridno pripravljajo na nastope. »Za nami so priprave in nekaj prostih dni, zdaj pa se znova na polno pripravljamo. Pet naših fantov bo ta mesec nastopilo v Nemčiji na talentih, nato pa se bodo do konca vrstili nastopi v tujini: Dubaj, Nemčija, Ekvador, Indija, Izrael. Septembra se začne tudi nova sezona v naši šoli akrobatskega zabijanja, tega se še posebno veselim,« pravi akrobatka, ki za zdaj še ne želi izdati, kje vse bomo akrobatsko skupino občudovali v bližnji prihodnosti na domačih tleh – nemara pa jih bomo videli jeseni v novi sezoni Slovenija ima talent?

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Sovoznik
Promo
PRIHODNOST
Promo
NAPAD
PromoPhoto
TVEGANO
PromoPhoto
ZAPOSLITEV
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
NOVA GENERACIJA
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
PromoPhoto
NASVET
Promo
RAST
Promo
POVEZANI
Promo
IZGUBA
Photo
ZDRAVJE
Promo
SKRB ZA VARNOST
Promo
GOSPODARSTVO
Promo
OSEBNE FINANCE
PromoPhoto
ZAUPANJE