KMETIJA: NOV ZAČETEK

Saša posvarila kmete, v areno pa gresta ...

Med tekmovalci se zamere nabirajo iz tedna v teden. Tokrat je posredovala še voditeljica Saša Lendero.
T. L.
 6. 10. 2015 | 18:36
 9. 9. 2025 | 01:33

Saša Lendero je še enkrat zbrala tekmovalce v šovu Kmetija: Nov začetek s ciljem, da izberejo prvega dvobojevalca. Odnosi na kmetiji so ohlajeni, zato besednega obračunavanja ni manjkalo. Med bogatimi dileme ni bilo: s petimi prejetimi glasovi je bila za prvo dvobojevalko izbrana 42-letna Dominika. Za Planet TV je ob tem povedala, da je z dvignjeno glavo prišla na kmetijo in da z dvignjeno glavo tudi odhaja. 

Zamere med siromašnimi pa se kažejo tudi med glasovanjem: predvsem med Sebastijanom in Marušo ter Francem in Anito, ki ji je očital, da je sebična in da bi jim rada vzela še tisto malo, kar imajo, piše planet.si.

Na koncu sta bili Maruša in Barbara izenačeni po številu prejetih glasov in odločala je glava družine – Anita. Ta je svojo palčko dala Barbari.

Sledilo pa je še svarilo Saše tekmovalcem: dejala je, da bo iz tedna v teden bolj neprijetno in bolj napeto. »Poleg tega, da delajte za svoje člane, da jih rešite pred areno, se pripravite tudi na vzdušje, ki bo vedno bolj zaostreno,« je opozorila vse sodelujoče.

{embed_facebook}//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FBulvarSlovenskeNovice&width=292&height=258&show_faces=true&colorscheme=light&stream=false&show_border=false&header=false&appId=333405986784955{/embed_facebook}

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
PromoPhoto
Izberi poklic, ne stereotip
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
DONOSNO
VIDEO
Photo
POČITNIŠKA MALHA
PromoPhoto
NASVET
Sovoznik
Promo
PRIHODNOST
PromoPhoto
RECEPTI
PromoPhoto
ZDRAVJE
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
Promo
SKRB ZA VARNOST
Promo
POVEZANI
Promo
SKRB ZASE
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
PromoPhoto
SPREMEMBA
PromoPhoto
ZAKLADI SLOVENIJE
PromoPhoto
KULTURA
Promo
ZDRAVJE