PREMIKI

Skobe: Planet po gledanosti prehitel nacionalko

Urbasu in Petroviču Skobe ne naročuje, o čem naj poročajo.
A. L.
 31. 8. 2015 | 20:12
 9. 9. 2025 | 11:39

Telekom Slovenije še naprej ostaja v Planetu. »Umika ne načrtujemo, ni časovno pogojen, obstajajo pa opcijske pogodbe na obeh straneh,« je za Finance povedal prvi mož Telekoma Rudolf Skobe. Dodaja, da se projekt dobro razvija: »Televizija ima pomemben delež gledanosti, večji od nacionalke, ne prinaša pa še dovolj dobrih rezultatov. Pričakujem, da bo trendom gledanosti sledil tudi trend ustvarjanja prihodkov in dobičkonosnosti.«

Preberite tudi Kaj pravi šef Telekoma Skobe: je Janšev ali Golobičev?.

Informacije, da se želijo Grki (Antenna Group) umakniti iz televizijskega posla, jim niso potrdili.

Na vprašanje, ali kdaj pokliče Uroša Urbasa (urednik Siola) in mu naroči, kaj morajo pisati novinarji Siola, ali pa Tomaža Peroviča (odgovorni urednik informativnega programa na Planet TV), o čem naj poročajo novinarji Planeta, pa kratko odgovarja: »Ne, nikoli.«

»Na Planetu oglašujemo v skladu s pogodbo, ki definira, da imamo za vložek tudi določeno gledanost, je pa res, da se iztekajo zaveze o višini oglaševanja in da ne bo naš oglaševalski vložek odvisen predvsem od gledanosti, nič drugače ni, kot velja za druge medije,« še pojasnjuje.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
PromoPhoto
ZANIMIVO
VIDEO
Photo
PRESENEČENJE
PromoPhoto
ZDRAVJE
Promo
LEPOTA
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
ELEKTRIKA
Promo
KJE POLNITI
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
Promo
KOLENO
Promo
FINANCE
Sovoznik
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
FRANCOSKI ŠARM
PremiumPromo
FRANJA
TEŽKE RAZMERE
Promo
DONOSNO
SUVERENOST