SAMSKA

Slakova bivša spregovorila o razhodu in družinskem življenju

Petra Kerčmar je priznala tudi svoje najgloblje strahove.
Mo. S.
 24. 9. 2015 | 08:03
 9. 9. 2025 | 07:19

Voditeljica in novinarka Petra Kerčmar je že leto in pol samska.

Njen bivši partner in sodelavec na Pop TV Uroš Slak se je odselil, tako da zdaj živi s sinom, poudarja pa, da je vsa njuna energija usmerjena zgolj v to, da imajo kot družina še naprej lep odnos. 

»Vsa natolcevanja sem ostro zanikala,« pa je za Story povedala o namigih, da naj bi imela novega partnerja, in dodala, da se z Urošem dobro razumeta in da še vedno ogromno časa preživijo skupaj. 

Priznava, da je tudi zasebno zelo energična, se je pa treba v družinskem življenju malce umiriti. Najbolj jo je strah, da bi se komu od njenih bližnjih zgodilo kaj hudega, zato je vesela, da je njen sin srečen in priden otrok ter da so vsi zdravi.

{embed_facebook}//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FBulvarSlovenskeNovice&width=292&height=258&colorscheme=light&show_faces=true&header=false&stream=false&show_border=true&appId=333405986784955{/embed_facebook}

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
ZANIMIVO
PremiumPromo
FRANJA
Sovoznik
VIDEO
TEŽKE RAZMERE
Promo
KOLENO
Promo
ELEKTRIKA
PromoPhoto
ZDRAVJE
Photo
PRESENEČENJE
SUVERENOST
Promo
LEPOTA
Promo
DONOSNO
Promo
FINANCE
PromoPhoto
FRANCOSKI ŠARM
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
KJE POLNITI
PromoPhoto
ZDRAVSTVO