GOSTILNA IŠČE ŠEFA

Šok v Gostilni: Bine ga je že dan po vselitvi poslal domov

Bine tako sploh ne bo imel možnosti pokazati svojih kuharskih veščin.
Mo. S.
 31. 8. 2015 | 11:29
 10. 9. 2025 | 08:22

Kot kaže, bo letošnja Gostilna išče šefa polna presenečenj. Komaj dan po vselitvi v hišo je namreč šov moral zapustiti prvi tekmovalec Blaž Čuš.

Ko je šef Bine tekmovalce prvi dan povabil na kosilo, najbrž niso pričakovali, da gre za njihovo prvo nalogo, še manj pa, da jih bo kmalu zapustil eden od sotekmovalcev. Bine je od njih pričakoval, da bodo prepoznali sestavine v jedeh, ki so jih zaužili, Blaž pa je od petih sestavin prepoznal le eno in se je moral zato posloviti.

Bine tako sploh ne bo imel možnosti pokazati svojih kuharskih veščin.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
POVEZANI
INTERVJU
Promo
ZDRAVJE
Promo
ZDRAVJE
Sovoznik
PremiumPromo
FRANJA
PromoPhoto
SPREMEMBA
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
TVEGANJE
VIDEO
TEŽKE RAZMERE
Photo
PRESENEČENJE
INTERVJU
Promo
BOLEČINE V HRBTU
Promo
ŽIVLJENJE
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
Promo
DONOSNO