KOT NOVA

Špela Jereb: Pogrešam akcijo

Po odhodu s televizije je delala v administraciji.
T. B.
 19. 9. 2015 | 18:36
 9. 9. 2025 | 04:08

Nekdanja voditeljica oddaje O magazin Špela Jereb se je že pred časom umaknila izpred televizijskimi kamerami. »Za mano je pol leta dela v administraciji, umirjenega življenja brez stresa in akcije. Spočila sem si in si napolnila baterije, tako da sem kot nova,« z nasmehom pravi prikupna mladenka.

Vrnitev na televizijo?

Špela ne miruje in že hrepeni po novih projektih. »Že prav pogrešam kakšen nov izziv, ki bo v moje življenje spet prinesel malo akcije.« Kaj bo počela v prihodnje, nam ni razkrila, toda počivala gotovo ne bo. »Sem oseba, ki je rada aktivna in osebnostno raste iz dneva v dan. Morda pa me pot znova zanese na televizijo,« je skrivnostno dodala.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
POVEZANI
Photo
PRESENEČENJE
INTERVJU
PromoPhoto
SPREMEMBA
TEŽKE RAZMERE
Promo
BOLEČINE V HRBTU
VIDEO
PremiumPromo
FRANJA
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Sovoznik
Promo
TVEGANJE
Promo
ŽIVLJENJE
INTERVJU
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
Promo
DONOSNO