NA NOVO

Ula Furlan spet na TV

Ula Furlan bo kot modna navdušenka delala za Planet TV. Njen prihod pa je očitno odnesel dosedanjo sodelavko oddaje.
S. N.
 22. 8. 2015 | 10:59
 9. 9. 2025 | 11:04

Ula Furlan, hčerka Miše Molk, je z navdušenjem na facebooku sporočila, da se vrača na televizijske zaslone. Ne več v zavetju nacionalke, kjer je letos izgubila oddajo Nedeljsko popoldne z Ulo. Furlanova se je pridružila ekipi oddaje Planet TV, kjer bo v sklopu nedeljske oddaje svoje navdušenje nad modo delila tudi z gledalkami in gledalci ter svetovala, kako se obleči in ličiti. 

Ula je nove naloge zelo vesela. Na facebooku je o novi službi zapisala: nov izziv, nove TV-prigode. 

Toda Ulin prihod na Planet TV je odnesel dosedanjo sodelavko Planeta TV Manjo Plešnar. Pred dnevi je ta na faceboku objavila ogorčeno pismo nad situacijo na medijski sceni v Sloveniji, potem ko naj bi bila na ne najlepši način dobila odpoved na omenjeni televiziji. Trdi, da so ji odpovedali sodelovanje zaradi pomanjkanja denarja, kot pa se je izkazalo, jo bo zamenjal le novi obraz – Ula.

 

{embed_facebook}//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FBulvarSlovenskeNovice&width=292&height=258&show_faces=true&colorscheme=light&stream=false&show_border=false&header=false&appId=333405986784955{/embed_facebook}

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
ŽIVLJENJE
Promo
ZDRAVJE
Promo
FINANCE
TEŽKE RAZMERE
Promo
POVEZANI
Promo
ZDRAVJE
Promo
DONOSNO
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
INTERVJU
VIDEO
PremiumPromo
FRANJA
Photo
PRESENEČENJE
Sovoznik
PromoPhoto
SPREMEMBA
PromoPhoto
ZDRAVSTVO