Je šel Bojan Emeršič tokrat predaleč? Medtem ko je gostom oddaje čestital, je svoje mednožje porinil v obraz Maji Merljak. Ta je komaj prišla do sape, potem pa mu je »v zahvalo« primazala eno okoli ušes.
Mislite, da se je to zares zgodilo ali gre le še za en skeč, ki je iztrgan iz konteksta? Glede na to, da je Emeršič dobro znani duhovitež, Merljakova pa igralka, gre prej za igro, mar ne?
Presodite sami. Video pripenjamo spodaj.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
