Stava je stava in treba je držati besedo. Pred kratkim jo je izgubil tudi radijec Iztok Gustinčič.
»Gustinčič je rekel: 'Če premagamo Poljake, potem se pobrijem tudi pod pazduho.' Poljake smo nabili, s Francozi sicer v finalu izgubili, ampak pazduha je pazduha,« je v duhu nedavnega evropskega prvenstva v odbojki pojasnil njegov kolega Tomaž Klepač.
Seveda je sledilo britje pred kamero, pri čemer je pomagal Miha Deželak. No, Gustinčiču sta na koncu pobrila samo eno pazduho, za drugo pa je dobil navodila, naj to raje opravi kar doma.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
