OBLJUBA

VIDEO: Radijec izgubil stavo, dlake so šle ...

Ker so odbojkarji premagali Poljake, sta ga kolega pobrila.
Mo. S.
 21. 10. 2015 | 13:46
 9. 9. 2025 | 02:56

Stava je stava in treba je držati besedo. Pred kratkim jo je izgubil tudi radijec Iztok Gustinčič.

»Gustinčič je rekel: 'Če premagamo Poljake, potem se pobrijem tudi pod pazduho.' Poljake smo nabili, s Francozi sicer v finalu izgubili, ampak pazduha je pazduha,« je v duhu nedavnega evropskega prvenstva v odbojki pojasnil njegov kolega Tomaž Klepač.

Seveda je sledilo britje pred kamero, pri čemer je pomagal Miha Deželak. No, Gustinčiču sta na koncu pobrila samo eno pazduho, za drugo pa je dobil navodila, naj to raje opravi kar doma.

 
{embed_facebook}https://www.facebook.com/klepacingustincic/videos/997264133668834/{/embed_facebook}
Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
ZDRAVJE
VIDEO
TEŽKE RAZMERE
Sovoznik
PRESENEČENJE
Promo
FINANCE
Promo
DONOSNO
Promo
ZDRAVJE
Promo
POVEZANI
Promo
ZDRAVSTVO
Promo
DOGODKI PO SLOVENIJI
PremiumPromo
FRANJA