Na seznamu ustvarjalcev in oddaj, ki se poslavljajo od nacionalne televizije, o čemer je v zadnjem času slišati veliko vročega, se je znašel tudi Denis Malačič, ki je v oddaji Dobro jutro sodeloval kot novinar in vremenski napovedovalec. »Za nekoga novo šolsko leto, zame pa novo obdobje! Po dveh letih se je končala moja pot z oddajo Dobro jutro in zavila v svojo smer. Hvaležen sem za vse nepozabne trenutke, za vsa doživetja, za vse zabavne trenutke s sodelavci in navsezadnje tudi za to, da sem si na RTV nabiral znanje in izkušnje, ki mi bodo v novih projektih prišli več kot prav. Kjer se ena vrata zaprejo, se druga odprejo … prej ali slej. Zato pogumno v nove izzive, ki jih prinaša jesen,« pravi o slovesu in, kolikor je razumeti – in če mu je verjeti –, ne kuha nobenih zamer. Eden izmed izzivov, ki bi se jih lotil, tudi če bi bil še naprej na nacionalki, je manekenska ponudba iz tujine. Med letošnjimi počitnicami, ki jih je v začetku poletja preživel v Dubaju, je po naključju prišla tudi ponudba za tovrstno delo. Najprej za tam, nato še za Nizozemsko. Denis ima izkušnje že s slovenske scene, o tujini pa kaj veliko ni razmišljal. Še pred začasnim slovesom od TV-zaslonov se je vrnil tudi v radijski studio in je že nekaj mesecev del ene izmed slovenskih radijskih ekip.
{embed_facebook}//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FBulvarSlovenskeNovice&width=292&height=258&show_faces=true&colorscheme=light&stream=false&show_border=false&header=false&appId=333405986784955{/embed_facebook}