Nova kriza v družini Kardashian. Košarkarja Lamarja Odoma (35), nekdanjega partnerja Khloe Kardashian, so našli nezavestnega v enem od bordelov v Nevadi in so ga nemudoma odpeljali v bolnišnico v Las Vegasu. Menda je njegovo zdravstveno stanje resno. TMZ poroča, da je zvezdnik v komi in da mu odpoveduje srce.
Revija People piše, da je Khloe s Kim Kardashian in z mamo Kris že odpotovala v Las Vegas, da bi bila ob nekdanjem možu. Menda je Khloe zaradi dogajanja z Lamarjem v šoku.
Klic v sili je policija dobila z ranča Dennisa Hofa Bunny Ranch. Hof je za medije dejal, da je zvezdnik lige NBA na njegov ranč prišel v soboto, se od tedaj zabaval z dekleti, v sobi pa so ga v nezavestnem stanju našli v torek. Lamar naj bi menda vzel rastlinski nadomestek viagre, čudežne tabletke za povečanje spolne moči.
Lamar je imel v preteklosti že težave z zlorabo opojnih substanc in to je bil poleg nezvestobe tudi eden od vzrokov za ločitev zvezdniškega para. Kasneje se je sicer vključil v program za odvajanje od opojnih substanc, njegovi prijatelji pa so povedali, da gre od ločitve leta 2013 z zvezdniškim košarkarjem le še navzdol. V svojem življenju nikakor ne zmore najti potrebnega ravnovesja.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
