Nekdanji partner Khloe Kardashian Lamar Odom, ki so ga pretekli teden našli nezavestnega v enem od bordelov v Las Vegasu, uspešno okreva.
Stanje se mu je celo že toliko izboljšalo, da so ga odpustili z intenzivnega oddelka bolnišnice v Las Vegasu, zdravljenje pa bo nadaljeval na kliniki Cedars-Sinai v Los Angelesu. Po poročanju ameriških medijev se nekdanji zvezdnik NBA počuti veliko bolje in bo kmalu začel fizioterapijo.
Smeji se in pošilja sporočila
Kljub temu pa njegovo stanje ostaja resno, saj mu nekateri organi še vedno povzročajo težave. O njegovem zdravstvenem stanju zdravniki sicer ne želijo govoriti, a po neuradnih informacijah se že pogovarja, smeji in pošilja SMS-sporočila. Po navedbah zdravniškega osebja bo njegovo okrevanje trajalo vsaj nekaj mesecev, saj še ne morejo napovedati, kolikšno škodo je utrpelo njegovo telo in kakšne posledice bo čutiti pri govoru.
Kim molila
Lamarjeva svakinja Kim Kardashian, ki pod srcem nosi drugega otroka, je na spletu zapisala, da verjame v moč molitve in pozitivne energije. »Tako sem vesela, da sva te s Kendall danes lahko nasmejali,« je zapisala.
{embed_facebook}//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FBulvarSlovenskeNovice&width=292&height=258&colorscheme=light&show_faces=true&header=false&stream=false&show_border=true&appId=333405986784955{/embed_facebook}
Kokain, viagra in alkohol
Na dan pa prihaja tudi vedno več podrobnosti o razvratnih zabavah, ki si jih je Lamar prirejal v Las Vegasu. Za prostitutke, alkohol in droge je v štirih dneh porabil kar 79.000 dolarjev. Našla ga je ena od uslužbenk javne hiše in poklicala nujno medicinsko pomoč, pri tem je na intervencijsko številko povedala, da je Odom užival kokain in zaužil 10 tabletk »zeliščne viagre«, pil alkohol, iz ust in nosu pa mu je mezela »neka bela snov«, preden je izgubil zavest.
Odoma so v bolnišnico prepeljali z rešilcem, kajti na razpolago ni bilo dovolj velikega helikopterja za prevoz več kot dva metra visokega nekdanjega košarkarja.