IMATA SE LEPO

Severinin bivši spet zaljubljen

Podjetnik uživa s pevko.
E. B.
 23. 9. 2015 | 08:32
 9. 9. 2025 | 06:46

Razhod s Severino je bil boleč, toda reški podjetnik Slavko Šajinović je spet zaljubljen: nekdanji zaročenec splitske estradnice je srečen z deset let mlajšo pevko Antonijo Šola, s katero se je začel videvati v letošnjem poletju. »Slavko je čudovita oseba, imava se lepo. Ob njem se počutim varno,« je povedala 36-letnica, ki Rečana pozna že vrsto let, a so iskrice preskočile šele pred meseci.

O Šajinoviću so mediji začeli pisariti 2008., ko se je začel sestajati s Severino, kaj hitro je sledila zaroka. Toda do oltarja se jima ni uspelo sprehoditi, kajti konec leta 2010 sta se nenadoma razšla: po številnih navedbah naj bi ga pevka zapustila zaradi srbskega tajkuna Milana Popovića, po nekaterih govoricah pa naj bi ga Splitčanka zalotila pri nezvestobi.

{embed_facebook}//www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FBulvarSlovenskeNovice&width=292&height=258&colorscheme=light&show_faces=true&header=false&stream=false&show_border=true&appId=333405986784955{/embed_facebook}

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
ŽIVLJENJE
Sovoznik
INTERVJU
PremiumPromo
FRANJA
Promo
POVEZANI
VIDEO
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
Promo
FINANCE
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
PromoPhoto
SPREMEMBA
TEŽKE RAZMERE
Promo
ZDRAVJE
Promo
DONOSNO
Photo
PRESENEČENJE
Promo
ZDRAVJE
Promo
ZDRAVJE