Nagradne igre je konec, znanih pa je že tudi 13 srečnežev, ki bodo na naš račun obiskali koncert Andreja Šifrerja (vsak bo prejel po dve vstopnici). Glasbenik bo nastopal v prvi polovici novembra na Bledu, v Ljubljani in Mariboru.
Nagrajenci nagradne igre Slovenskih novic, ki prejmejo dve vstopnici za koncert Andreja Šifrerja, so:
Festivalna dvorana, Bled: 2. 11. ob 19.30:
Jernej Markič, Duplje
Franc Müllner, Škofja Loka
Anže Hikel, Bled
Vlasta Žilih, Lesce
Danilo Peršolja, Nova Gorica
Cankarjev dom, Ljubljana: 5. 11. ob 18.00:
Zdenka Režek, Otočec
Brane Žagar, Ljubljana
Franci Slana, Ljubljana
Narodni dom, Maribor: 12. 11. ob 19.30:
Jasna Fideršek, Maribor
Karmen Djurišić, Maribor
Martina Pauman, Rače
Franc Gönc, Lendava
Jožica Šantl, Jarenina
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
